Sundaram Mutual SIP را در صندوق پول Sundaram راه اندازی می کند

Sundaram Mutual از راه اندازی برنامه های سرمایه گذاری سیستماتیک (SIP) در صندوق پول Sundaram ، طرح نقدینگی پایان باز خود ، خبر داده است. خانه صندوق همچنین تسهیلات بازخرید فوری را در اوایل سال جاری در صندوق راه اندازی کرده بود.

SIP در گزینه رشد برای برنامه های منظم و مستقیم صندوق ، در معاملات انجام شده از طریق وب سایت ، شعب و RTA Sundaram Mutual موجود است. این تسهیلات از 13 نوامبر در دسترس خواهد بود.

خانه صندوق گفت ، کاربران می توانند از NACH / OTM برای راه اندازی SIP های هفتگی ، ماهانه یا سه ماهه استفاده کنند. SIP های هفتگی در روزهای چهارشنبه ، SIP های ماهانه در هر روز از ماه و SIP های سه ماهه در هر روز از سه ماهه آغاز شده در ژانویه ، آوریل ، جولای و اکتبر پردازش می شوند. حداقل مقدار SIP 1000 روپیه و در مضربی از Re 1 پس از آن است.

آقای Sunil Subramaniam ، مدیر عامل ، Sundaram Mutual ، در مورد انتشار ویژگی جدید ، گفت ، “پس انداز و حساب های جاری اغلب برای پارک وجوه اضافی برای هزینه های برنامه ریزی نشده استفاده می شود ، اما وجوه نقدینگی بیش از آنها امتیاز می گیرند ، زیرا می توانند به شما بالقوه بدهند بازده بالاتر به دلیل “عدم اخذ واسطه” و “مالیات بر سود سرمایه بیشتر”.

“صندوق پول Sundaram که قبلاً به بازپرداخت فوری 24 * 7 و 365 روزه مجهز شده است ، اکنون ابزاری قدرتمند است که به شما امکان می دهد SIP ها را برای مازاد خود تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که پول سخت بدست آمده شما به طور منظم بهتر استفاده می شود. نیاز به انتقال دستی بودجه برای اهداف کوتاه مدت ، شرایط اضطراری و غیره اکنون حذف شده است زیرا شما می توانید اضافات دوره ای را به طور خودکار در سرمایه گذاری خود قرار دهید و در مسیر ساختن مجموعه خود باشید. این یک قدم دیگر در تلاش Sundaram Mutual برای افزودن ارزش است. “به حق رایانه اصلی خود” ، اضافه کرد.

صندوق پول Sundaram توسط Dwijendra Srivastava ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ، درآمد ثابت و Siddharth Chaudhary ، مدیر ارشد صندوق ، درآمد ثابت اداره می شود. عملکرد این طرح در برابر CRISIL Liquid Fund TRI محاسبه می شود.