Sundaram Mutual SIP را در صندوق پول Sundaram راه اندازی می کند

Sundaram Mutual SIP را در صندوق پول Sundaram راه اندازی می کند

Sundaram Mutual از راه اندازی برنامه های سرمایه گذاری سیستماتیک (SIP) در صندوق پول Sundaram ، طرح نقدینگی پایان باز خود ، خبر داده است. خانه صندوق همچنین تسهیلات بازخرید فوری را در اوایل سال جاری در صندوق راه اندازی کرده بود.

SIP در گزینه رشد برای برنامه های منظم و مستقیم صندوق ، در معاملات انجام شده از طریق وب سایت ، شعب و RTA Sundaram Mutual موجود است. این تسهیلات از 13 نوامبر در دسترس خواهد بود.

خانه صندوق گفت ، کاربران می توانند از NACH / OTM برای راه اندازی SIP های هفتگی ، ماهانه یا سه ماهه استفاده کنند. SIP های هفتگی در روزهای چهارشنبه ، SIP های ماهانه در هر روز از ماه و SIP های سه ماهه در هر روز از سه ماهه آغاز شده در ژانویه ، آوریل ، جولای و اکتبر پردازش می شوند. حداقل مقدار SIP 1000 روپیه و در مضربی از Re 1 پس از آن است.

آقای Sunil Subramaniam ، مدیر عامل ، Sundaram Mutual ، در مورد انتشار ویژگی جدید ، گفت ، “پس انداز و حساب های جاری اغلب برای پارک وجوه اضافی برای هزینه های برنامه ریزی نشده استفاده می شود ، اما وجوه نقدینگی بیش از آنها امتیاز می گیرند ، زیرا می توانند به شما بالقوه بدهند بازده بالاتر به دلیل “عدم اخذ واسطه” و “مالیات بر سود سرمایه بیشتر”.

“صندوق پول Sundaram که قبلاً به بازپرداخت فوری 24 * 7 و 365 روزه مجهز شده است ، اکنون ابزاری قدرتمند است که به شما امکان می دهد SIP ها را برای مازاد خود تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که پول سخت بدست آمده شما به طور منظم بهتر استفاده می شود. نیاز به انتقال دستی بودجه برای اهداف کوتاه مدت ، شرایط اضطراری و غیره اکنون حذف شده است زیرا شما می توانید اضافات دوره ای را به طور خودکار در سرمایه گذاری خود قرار دهید و در مسیر ساختن مجموعه خود باشید. این یک قدم دیگر در تلاش Sundaram Mutual برای افزودن ارزش است. “به حق رایانه اصلی خود” ، اضافه کرد.

صندوق پول Sundaram توسط Dwijendra Srivastava ، مدیر ارشد سرمایه گذاری ، درآمد ثابت و Siddharth Chaudhary ، مدیر ارشد صندوق ، درآمد ثابت اداره می شود. عملکرد این طرح در برابر CRISIL Liquid Fund TRI محاسبه می شود.

Author Image
erfanhd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *