Swiggy اقدام به بازخرید Esop با ارزش حدود 7-9 میلیون دلار می کند

به گفته افراد آگاه از سوئیگی ، خرید مجدد ثانویه ای به ارزش حدود 7-9 میلیون دلار از کارمندان خود سفارش داده است.

“گیریش منون” گفت: “همانطور که تجارت تحویل مواد غذایی به طور مداوم بهبود می یابد و آینده همچنان امیدوار کننده است ، ما می خواهیم به تیم خود که طی ماه های گذشته بی وقفه کار کرده است از طریق یک برنامه نقدینگی ESOP با یک فرصت ایجاد ثروت قابل توجه پاداش دهیم.” معاون رئیس منابع انسانی در Swiggy.

“بیش از 40٪ از کارکنان ما با مزایای ESOP – فعلی و کسانی که متأسفانه مجبور شدیم از آنها جدا شویم – واجد شرایط استفاده از سهام خود خواهند بود. برخی از آنها می توانند ESOP های خود را با حداکثر 3 برابر حق بیمه از بین ببرند قیمت اختصاص یافته “، وی افزود.

این دومین رویداد نقدینگی در این شرکت است که اولین رویداد آن در ژوئن 2018 است. دفاتر خانوادگی خانه های صنعتی پیشرو در هند و چند HNI این سهام را خریداری می کنند ، بدون اینکه اسامی سرمایه گذاران اعلام شود.

Swiggy به جمع استارتاپ های هندی پیوست که در چند ماه گذشته و در میان همه گیر شدن بیماری ها ، چنین برنامه هایی را برای خرید مجدد آغاز کرده اند. در اوایل سال جاری ، پلت فرم خدمات شرکت شهری و راه اندازی edtech Unacademy گزینه های مشابه خرید سهام را انجام دادند. هر دو استارت آپ حدود 5 میلیون دلار گزینه سهام را تصفیه کردند.