Swiggy News: مدیر عامل شرکت Sriharsha Majety: کسب و کار تحویل غذا Swiggy سودآور شده است

پلتفرم تحویل غذا Swiggy در روز پنجشنبه اعلام کرد که از مارس 2023 به سوددهی تبدیل شده است.

بنیانگذار و مدیرعامل سریهارشا: «تمرکز شدید ما بر نوآوری، همراه با اجرای قوی، به نقطه عطف دیگری منجر شده است- از مارس 2023، کسب و کار تحویل مواد غذایی سوئیگی به سوددهی تبدیل شده است (پس از در نظر گرفتن تمام هزینه های شرکت، به استثنای هزینه های اختیار سهام کارکنان)،» مجتی در یک پست وبلاگ نوشت.

Majety گفت که از آنجایی که تجارت تحویل غذای این شرکت با موفقیت شروع به پرداخت می کند، Swiggy در مورد مسیر تجارت سریع خود، Instamart، بسیار هیجان زده است.

اوج سرمایه‌گذاری‌های ما پشت سر ماست و امروز، اینستامارت یکی از بازیگران پیشرو در فضای تجارت سریع در سطح جهان است. علاوه بر این، ما همچنین پیشرفت زیادی در زمینه سودآوری کسب‌وکار داشته‌ایم و در مسیری هستیم که در چند هفته آینده به بی‌طرفی مشارکت برای این تجارت 3 ساله ضربه بزنیم.»

Majety در توییتر نوشت: “هیجان زده که Swiggy کسب و کار تحویل غذا خود را در 23 مارس سودآور کرد و در عین حال برای همه شرکای ما ارزش ایجاد کرد. تیم های ما به طور خستگی ناپذیری برای ایجاد ارزش بلندمدت تلاش کرده اند و مشتریان را در اولویت قرار می دهند. بیشتر را اینجا بخوانید. ..”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

او گفت: “این یک نقطه عطف برای تحویل غذا در سراسر جهان است، نه فقط برای ما، زیرا Swiggy به یکی از معدود پلت فرم های جهانی تحویل غذا تبدیل شده است که در کمتر از 9 سال از آغاز به کار خود به سودآوری دست یافته است.”

بالای سر بمان فن آوری و اخبار راه اندازی که مهم است. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.