Swiggy Valuation invesco: مدیر دارایی ایالات متحده Invesco ارزش Swiggy را از 8.2 میلیارد دلار به 5.5 میلیارد دلار کاهش داد.

مدیر دارایی ایالات متحده، Invesco، که دور جمع آوری سرمایه 700 میلیون دلاری در سویگی در ژانویه 2022 را رهبری کرد، در آخرین کاهش ارزش خود، ارزش شرکت تحویل غذا را از 8.2 میلیارد دلار به 5.5 میلیارد دلار کاهش داد.

طبق آخرین پرونده ها، اینویسکو ارزش سهام سوئیگی را تا 31 ژانویه 2023 به 3305 دلار رسانده است که از 4759 دلار در اکتبر 2022 کاهش یافته است.

این توسعه اولین بار در نشریه فناوری TechCrunch گزارش شد.

این دومین بار است که Invesco ارزش گذاری را در شرکت تحویل مواد غذایی کاهش می دهد. ماه گذشته گزارش دادیم که Invesco سرمایه گذاری خود را در شرکت تحویل مواد غذایی Swiggy 23٪ کاهش داده است.

بر اساس پرونده هایی که ET بررسی کرده بود، ارزش اینوسکو از سهام سوئیگی تا اکتبر 2022 کمتر از ارزش آن در ژوئیه بود که هر قطعه 6212 دلار ارزش داشت و ارزش شرکت را به 8.2 میلیارد دلار می رساند. Swiggy پس از بسته شدن یک دور 700 میلیون دلاری در ژانویه 2022، 10.7 میلیارد دلار ارزش داشت.

کاهش سرمایه در بحبوحه زمستانی است که سرمایه‌گذاری در جریان است و جذب سرمایه را برای استارت‌آپ‌ها در سرتاسر جهان دشوار کرده است، زیرا سرمایه‌گذاران قبل از انجام هر شرط‌بندی بزرگ، بررسی دقیق و دقت لازم را افزایش داده‌اند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


چالش های ارزش گذاری سوئیگیافت متوالی ارزش سوئیگی در بحبوحه چالش هایی است که برای شرکت تحت حمایت سافت بانک وجود دارد. این شرکت در سال جاری 380 کارمند خود را اخراج کرده بود زیرا تجارت اصلی تحویل مواد غذایی آن کاهش یافته بود. در همین حال، HSBC Global Research در یادداشتی اعلام کرد، رقیب Zomato از زمان راه اندازی مجدد برنامه وفاداری Zomato Gold خود، شروع به بازپس گیری سهم بازاری که در نیمه دوم سال 2022 به سویگی از دست داده بود، کرده است.

بر اساس گزارش شرکت کارگزاری Jefferies، واحد تجارت سریع سوئیگی، اینستامارت، در کسب و کار تحویل مواد غذایی زوماتو، بلینکیت، عقب افتاده است. این گزارش افزود: در شش ماه اول سال 2022، اینستامارت ارزش ناخالص کالا (GMV) 257 میلیون دلاری را در مقایسه با 270 میلیون دلاری GMV ثبت شده توسط Blinkit متعلق به Zomato ثبت کرد.

ET گزارش داده بود که Karthik Gurumurthy رئیس Instamart تا پایان آوریل کنار خواهد رفت. فانی کیشان آدپالی، بنیانگذار Swiggy، قرار است مدیریت را بر عهده بگیرد. Swiggy توسعه را به ET تایید کرده بود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.