teachmint anandh mahalingam: استارت‌آپ Edtech Teachmint آناند محلینگام را به عنوان معاون ارشد مهندسی منصوب کرد.

استارت‌آپ ادتک Teachmint روز دوشنبه انتصاب آناند محلینگام را به عنوان معاون ارشد رئیس‌جمهور برای رهبری عملکرد مهندسی این شرکت اعلام کرد.

او با بیش از دو دهه تجربه رهبری در سازمان‌هایی مانند Freshworks، Oracle، Amazon Web Services و غیره به این شرکت می‌پیوندد و نوآوری‌های SaaS را برای حل چالش‌های مشتری هدایت می‌کند.

ما خوشحالیم که از آناند استقبال می کنیم زیرا به ساختن یک پلت فرم عمیق برای اکوسیستم آموزش ادامه می دهیم. میهیر گوپتا، بنیانگذار و مدیر عامل Teachmint، گفت: سفر فوق‌العاده او، توانایی‌های نشان‌داده‌شده و تجربه در گسترش سازمان‌های فناوری، باعث می‌شود که او به سازمان ما افزوده شود.

در دوره جدید خود، او تجربیات خود را به تلاش‌های شرکت در جهت ایجاد زیرساخت‌های آموزشی با ادامه تعمیق پلت فرم SaaS و ایجاد تجربیات باکیفیت برای مشتریان به ارمغان خواهد آورد.

من به استفاده از قدرت فناوری برای ایجاد تأثیر معنادار اعتقاد زیادی دارم. ماموریت Teachmint برای کمک به مدارس از طریق فناوری و دیجیتالی شدن واقعاً چشمگیر است و من معتقدم این صنعتی است که مزایای فناوری به طور کامل درک نشده است. من مشتاقانه منتظر همکاری با رهبری و تیم مهندسین با استعداد هستم.”

این شرکت همچنین اخیراً از انتصاب سانجی راداکریشنان به عنوان رئیس استراتژی و تعالی خبر داده بود.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


Radhakrishnan با نزدیک به 26 سال تجربه شرکتی، نقش مهمی در طراحی استراتژی رشد برای شرکت ایفا می کند زیرا هدف آن دیجیتالی کردن مدارس و مؤسسات آموزشی در سراسر هند است. Teachmint در سال 2020 تأسیس شد و توسط سرمایه گذاران برجسته مانند پشتیبانی می شود. Rocketship.vc، Lightspeed، Learn Capital، Goodwater Capital، Vulcan Capital، Better Capital، CM Ventures، Epiq Capital و Titan Capital.

در اکتبر 2021، Teachmint 78 میلیون دلار سرمایه به رهبری Rocketship.vc و Vulcan Capital با مشارکت سرمایه گذاران جدید Goodwater Capital و Epiq Capital جمع آوری کرد. سرمایه گذاران موجود Learn Capital، CM Ventures، Lightspeed India و Better Capital نیز در این دور شرکت کرده بودند.

اگرچه این استارت‌آپ ارزش پس از تامین مالی خود را در آن زمان به اشتراک نمی‌گذاشت، اما افراد آشنا با توسعه آن را 500 میلیون دلار یا حدود 3750 کرور روپیه تخمین زدند.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.