thb: استارتاپ Healthtech SaaS THB 20 میلیون دلار جمع آوری می کند

استارت‌آپ Healthtech THB جمعه اعلام کرد که 20 میلیون دلار در مرحله رشد و دور سرمایه‌گذاری مبتنی بر سهام به رهبری Filter Capital و Edelweiss Discovery Fund Series-I جمع‌آوری کرده است.

در بیانیه آمده است که سایر سرمایه گذاران شامل Cornerstone Venture Partners Fund (CSVP) و Healthquad هستند.

THB که مخفف فن آوری، مراقبت های بهداشتی و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ است، گفت که از سرمایه تازه برای گسترش عملیات خود در سطح جهانی و سرعت بخشیدن به رشد در بازارهای موجود در سراسر جنوب آسیا، خاورمیانه و آسیای جنوب شرقی استفاده خواهد کرد.

استارت‌آپ مستقر در Gurgaon به شرکت‌های بزرگ مراقبت‌های بهداشتی این امکان را می‌دهد تا با پلتفرم مدیریت داده‌ها و مجموعه‌ای از راه‌حل‌های نرم‌افزاری در بیش از ۲۰ مورد از جمله تعامل با بیمار، مشارکت پزشک و شواهد واقعی، پذیرش دیجیتال، داده و فناوری را هدایت کنند.

THB که در سال 2015 تأسیس شد، به مشتریان در صنعت مراقبت های بهداشتی، از جمله بیمارستان ها، شرکت های دارویی، آزمایشگاه های تشخیصی، مراقبت های اولیه، سلامت مصرف کننده، پرداخت کنندگان و شرکت های فناوری پزشکی در 10 کشور از جمله هند، بنگلادش، سریلانکا و مالزی خدمات ارائه می دهد.

این شرکت توسط آکانش خورانا، یکی از مدیران سابق Bain & Company، روهیت کومار، متخصص سابق تجزیه و تحلیل در امریکن اکسپرس، راجش پاچار، مدیر سابق مایکروسافت، کریتیکا تاندون، مشاور سابق مک کینزی، و دکتر چیراگ آداتیا، از مک کینزی، هدایت می شود. شریک.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


THB بیش از 300 نرم‌افزار و مهندس داده، پزشک، مشاور و تحلیل‌گر را استخدام می‌کند که بینش بالینی و نتایج قابل اندازه‌گیری را به مشتریان سازمانی ارائه می‌دهند. «در چند سال گذشته، ما شاهد بوده‌ایم که برخی از غول‌های بزرگ مراقبت‌های بهداشتی در اینجا جهش کرده‌اند، و شرکت‌ها و دولت ها در سراسر جهان این فرصت را اتخاذ یا ارزیابی می کنند.

Investec Capital و Antares Legal به عنوان مشاوران این معامله عمل کردند.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.