tredence analytics: Tredence Analytics 30 میلیون دلار از بنیانگذاران Chicago Pacific جمع می کند

Shashank Dubey ، بنیانگذار آن ، به ET گفت: تجزیه و تحلیل داده های بزرگ Tredence Analytics Solutions 30 میلیون دلار از شرکت خصوصی سهام Chicago Pacific Founders برای سهام اقلیت جمع کرده است و بنیانگذار بنگالورو و Bay Bay را 100 میلیون دلار ارزیابی کرده است.

Tredence که تاکنون بوت استرپ شده است ، با استفاده از مشاوره ، راه حل های AI را ارائه می دهد و به عنوان خرده فروشان جهانی و بانک ها را به عنوان مشتری خود در نظر می گیرد. این بودجه برای گسترش به بازارهای جدیدتر مانند اروپا ، استرالیا و چین و تقویت تیم تحویل آن در هند هزینه خواهد شد. ترندنس 650 کارمند استخدام می کند که 500 نفر از آنها در بنگالورو هستند و خدمات خود را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

دوبی گفت: “تمرکز بر روی پروژه های مبتنی بر نتیجه است. ما از یک روش مشاوره ای استفاده می کنیم و راه حل های تجزیه و تحلیل منجر به هوش مصنوعی را برای مشتریان اجرا می کنیم.” “ما در برابر PwC ، Deloitte و Accenture پیشنهاد دادیم و قراردادهایی را بردیم.”

Tredence برنده جایزه ET Startups Bootstrap Champ Award در سال 2018 شد. این شرکت با درآمد 33 میلیون دلار در سال 2020 بسته خواهد شد.

دبی اظهار داشت که این شرکت نوپا قراردادهای بزرگتر و بلند مدت از مشتریان به دست آورده است زیرا آنها به تغییر دیجیتال برای مدیریت هزینه ها و همچنین ایجاد تجارت خود نگاه می کنند. (EOM)