unacademy: رهبری Unacademy کاهش حقوق و دستمزد را تا 25٪ کاهش می دهد، Gaurav Munjal، بنیانگذار edtech

یک روز پس از تعدیل 12 درصد از نیروی کار، Unacademy روز جمعه گفت که رهبری شرکت edtech کاهش دائمی حقوق تا 25٪ افزایش خواهد داد.

در یادداشتی به کارمندان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Gaurav Munjal به کارمندان گفت که رهبری یونیکورن مستقر در بنگلور از جمله بنیانگذاران این کاهش ها را انجام خواهند داد.

وی افزود: «کاهش حقوق به حقوق فعلی رهبر، محدوده و عملکرد آنها بستگی خواهد داشت… این کاهش ها دائمی است و حقوق ها تنها در آوریل 2024 تجدید نظر می شود.»

این شرکت بلافاصله به درخواست ET برای اظهار نظر در مورد توسعه پاسخ نداد.

روز پنجشنبه، مونجل به کارمندان گفته بود که Unacademy “هر قدمی را در جهت درست” برداشته است تا تجارت اصلی خود را سودآور کند، اما تلاش‌ها کافی نبوده است.

او به تازگی تیم را در مورد تمرین اخراج 12 درصدی اعلام کرده بود.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


«من بررسی‌های دقیقی را با هر رهبر در سازمان انجام داده‌ام تا اندازه تیم را مطابق با ساختار هزینه‌های پایدار، مهارت‌های لازم برای نیازهای کسب‌وکار امروزی و مسیری که هر تیم برای کار در راستای اهداف کلیدی کسب‌وکارمان باید طی کند، تعیین کنم. مونژال نوشت. این یادداشت تنها یک روز پس از آن ارسال شد که شرکت اعلام کرد از CodeChef، خریدی که در سال 2020 ساخته بود، حذف شده است.

Unacademy تحت حمایت سافت بانک و جنرال آتلانتیک تحت فشار است تا میزان نقدینگی ماهانه خود را کاهش دهد.

ماه گذشته، این شرکت ارزیابی‌های سال مالی منتهی به مارس 2023 را لغو کرد تا روی سودآوری تمرکز کند، در بحبوحه کاهش کلی بودجه و افت تقاضا برای آموزش آنلاین.

شرکت edtech یک سال است که در تلاش برای سودآوری، نیروی کار خود را به دلیل کاهش مشاغل متعدد کاهش داده است.

در آوریل 2022 حدود 1000 کارمند قراردادی و تمام وقت را اخراج کرده بود.

سه ماه بعد، مونجال به کارکنان گفت که Unacademy کارمندان بیشتری را اخراج نخواهد کرد و برای کاهش سایر هزینه ها تلاش خواهد کرد.

با این حال، در اوایل نوامبر، این شرکت 350 نقش را حذف کرد که بر 10٪ از کارکنان در سراسر گروه تأثیر گذاشت.

در ماه ژانویه، واحد تجاری Relevel 40 کارمند یا 20 درصد از نیروی کار خود را اخراج کرد.

در ماه نوامبر، Munjal در یک پست توییتری گفته بود که این شرکت با کاهش بیشتر کارت‌ها، نرخ نقدینگی خود را از ۲۰ میلیون دلار در ماه به ۷ میلیون دلار در ماه کاهش داده است.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.