upGrad آکادمی گیت را خریداری می کند تا 100 کرور روپیه در تجارت آماده سازی سرمایه گذاری کند

Grad آکادمی Gate را با مبلغی نامشخص خریداری کرده است.

این اقدام مطابق با برنامه های آن برای ورود به بازار آماده سازی آزمون آموزش عالی در هند است.

آکادمی گیت مستقر در بنگالورو دارای بیش از 57 مرکز مربیگری و نزدیک به 200000 زبان آموز است که برای GATE و سایر آزمون های ورودی برای بخش های دولتی و مشاغل دولتی در سراسر کشور آماده می شوند.

“TGA یک فرصت رشد غیرخطی در ورود به بخشهای جدید و نفوذ عمیقتر در بازارهای نیمه شهری و روستایی را فراهم می کند ، که مطابق با چشم انداز اصلی ما برای به کارگیری بهارات با اتخاذ دستورالعمل آموزش مادام العمر است” ، رونی اسکرووالا و مایانك كومار ، موسس upGrad ، در بیانیه ای گفتند.

پس از خرید ، TGA به عنوان زیرمجموعه upGrad ادامه خواهد داد و همان نام تجاری را حفظ خواهد کرد. upGrad اعلام کرد که برای تولید بیش از 20،000 ساعت محتوای یادگیری به چند زبان ، 100 کرور روپیه سرمایه گذاری خواهد کرد و هدف این است که سالانه به یک میلیون آزمون دهنده برسد.

ریتش راوشان ، بنیانگذار و مدیرعامل آکادمی گیت گفت: “ما هدف ما این است که از تجربه گسترده خود در دو روش فیزیکی و آنلاین استفاده کنیم تا محصولی در کلاس جهانی ایجاد کنیم که تغییرات اساسی در نحوه امکان یادگیری فناوری در آینده ایجاد کند.” .

upGrad گفت که این کسب اولین موفقیت در این مجموعه است که در بازار آموزش عالی رشد می کند.

این خرید همچنین در شرایطی اتفاق افتاده است که ادغام قابل توجهی در بازار فناوری پیشرفته در هند اتفاق افتاده است ، رهبران Byju’s ، Unacademy و Vedantu همه رقبای کوچکتر را خریداری یا سرمایه گذاری می کنند.

این امر منجر به افزایش قابل توجه علاقه سرمایه گذاران در بخش edtech به دنبال همه گیری Covid-19 شده است که هجوم کاربران جدیدی را برای ثبت نام در دوره های آنلاین ایجاد کرده است ، زیرا مراکز تحصیلات و مدارس آفلاین در حین قفل بسته بودند.