upGrad Abroad 500 تازه وارد در سه ماه استخدام می کند تا تجارت خود را گسترش دهد

بازوی UpGrad بازیکن Edtech، upGrad Abroad، روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد در سه ماه آینده 500 عضو اضافه کند تا ردپای تجاری خود را بیشتر گسترش دهد.

upGrad Abroad در بیانیه ای اعلام کرد که استخدام های جدید در چندین بخش فرعی از جمله فروش، بازاریابی، فناوری و محصول انجام می شود.

این استخدام عمدتاً استعدادهای تازه مستقیماً از پردیس‌های کالج و دانشگاه‌ها برای تسریع در اشتغال‌زایی خواهد بود.

“ما یک مدل کسب و کار قوی ایجاد کرده ایم که موانع جغرافیایی را نه تنها برای زبان آموزان بلکه برای تیم های پشتیبان به حداقل می رساند. از این رو، برای ما بسیار مهم است که تعداد بیشتری از چنین کارمندان جوانی را که مشتاق حضور بین المللی هستند و علاقه مند به حضور بین المللی هستند، وارد کنیم. آنکور داوان، رئیس upGrad Abroad، گفت: می تواند با ماموریت این برند برای تسهیل تحرک استعدادهای ماهر برای چندین اقتصاد جهانی هماهنگ باشد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

عمودی همچنین انتظار دارد که در سال جاری شکسته شود و از 500 کرور روپیه درآمد ناخالص سالانه طی سال های 2023-2024 عبور کند. upGrad CHRO Saurabh Deep Singla افزود: “ما در حال ایجاد جیب های تجاری قوی در سراسر کشور برای اطمینان از افزایش بهره وری عملیاتی و هزینه ای هستیم.”

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. برای دریافت جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود، در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید.