VC fund 9Unicorns همراه با دو سرمایه گذار فرشته در NeoDocs سرمایه گذاری می کند

NeoDocs ، یک سیستم فناوری سلامت هوش مصنوعی (AI) بودجه ای را از صندوق سرمایه گذاری خطرناک 9Unicorns برای رشد آینده جمع آوری کرده است.

9 Unicorns همراه با سرمایه گذاران فرشته Hemanshu Jain ، مدیر عامل خیال و Rohit Srivastava ، رئیس گروه علوم زیستی و مهندسی پزشکی در IIT بمبئی در NeoDocs سرمایه گذاری کردند. همه این فارغ التحصیلان IIT بمبئی توسط نیکونج مالپانی ، آنوراگ مینا و پراتیک لودا تاسیس شده اند و امیدوارند با امکان تشخیص خود از طریق فناوری AI ، صنعت بهداشت و درمان را مختل کنند.

وی گفت: “بیماری همه گیر منجر به پذیرش هوش مصنوعی در مراقبت های بهداشتی در چندین برنامه کاربردی شده است. عامل اصلی افزایش حجم داده ها است که شرکت های دارویی و بیوتکنولوژی را به جستجوی خدمات بهداشتی بداهه می طلبد. NeoDocs در مرکز این اختلال قرار دارد و برای منجنیق برای موفقیت در این صنعت پر رونق بسیار مناسب است. ”Apoorv Ranjan Sharma ، بنیانگذار و مدیر عامل 9Unicorns ، گفت.

NeoDocs برای ارائه توصیه های بهداشتی شخصی ، گزارش های پزشکی را تفسیر و ساده می کند. کاربران می توانند با ارسال گزارش پزشکی خود در شماره WhatsApp NeoDocs بدون نیاز به نصب برنامه ، در چند ثانیه تفسیر و تحلیل ساده دریافت کنند. موتور هوش مصنوعی اختصاصی این پلتفرم گزارش را پردازش می کند ، به دنبال روابط بین نشانگرهای زیستی است و از طریق سیستم آزمایشگاهی-آزمایشگاهی NeoDocs گزارش هوشمندی به زبان انگلیسی و هندی ایجاد می کند. در بیانیه ای گفته شده استارت آپ به زودی همان را در سایر زبان های محلی هند راه اندازی خواهد کرد.

“دیدن پدر و مادرم در حال ابتلا به بیماری های مشترک ، علی رغم انجام معاینات سالانه بهداشت و داشتن یک سبک زندگی به ظاهر” سالم “، مشوق اصلی من بوده است. بیش از 550 میلیون هندی وجود دارد که یا پیش مزمن هستند یا مزمن. با ساخت یک محصول بومی ، ما به مردم کمک می کنیم خطرات بهداشتی آینده را درک کنند و با توصیه های شخصی پشتیبانی شده توسط تیمی از متخصصان برتر پزشکی ، از آنها اجتناب کنید. ”