Venture Capital: Eight Roads Ventures دو شریک جدید را معرفی می کند

Eight Roads Ventures دو شریک سرمایه گذاری جدید را نامیده است – استفانی روبوتام و جیمز ایرسون ، به عنوان شرکت سرمایه گذاری جهانی با پشتیبانی Fidelity مستقر در ایالات متحده تلاش می کند تا حضور خود را در بخش های گسترده تر نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) و بخش فناوری سازمانی افزایش دهد. .

این شرکت سرمایه گذاری که قبلاً Icertis ، Whatfix ، Moengage ، FarEye و LeadIQ را از جمله فهرست SaaS خود در هند به حساب می آورد ، در چند وقت اخیر به دنبال افزایش حضور خود در هر دو حوزه است.

Robotham و Ireson روی سرمایه گذاری های Ea Roads در حال حاضر و در آینده SaaS در سومین اقتصاد بزرگ آسیا تمرکز خواهند کرد.

“آنها هر دو در فضای SaaS متمرکز خواهند شد. ما از کیفیت محصولات خارج از هند کاملاً هیجان زده هستیم. ما Icertis و Whatfix داریم که به عنوان رهبران جهانی در بخشهای مربوط به خود شناخته می شوند. ”، شوئته باتیا ، شریک و رئیس سرمایه گذاری فناوری در Eight Roads Ventures در هند ، به ET گفت.

“ما سرمایه گذاران زودرس رشد هستیم و در نقطه ای حضور خواهیم یافت كه شركت از نظر بازار و محصول مناسب است و ما به آنها در مقیاس و استراتژی رفتن به بازار كمك می كنیم. مهمترین چیز این است که ، برای اینکه شرکتها مقدار 100 میلیون دلار ARR (درآمد دوره ای سالانه) را اندازه بگیرند و به آن برسند ، آنها باید بازار ایالات متحده و اروپا را به درستی به بازار عرضه کنند ، به همین دلیل ما هر دو را وارد هواپیما کرده ایم. ” .

Robotham مستقر در ایالات متحده در حال حاضر مدیر ارشد بازاریابی در Gainsight است و قبلاً در Salesforce ، Cordial Inc ، Iterable و Optimizely نقش داشته است.

“من از پیوستن به تیم Eight Roads و کار در کنار چنین بنیانگذاران خارق العاده ای بسیار خوشحالم. خلاقیت ، جاه طلبی و مشتری مداری شرکت های سهام که من تاکنون با آنها کار کرده ام بسیار الهام بخش است – اوقات هیجان انگیز پیش رو ، “او در بیانیه ای گفت.

ایرسون ، که در سال 2019 به عنوان شریک سرمایه گذاری از Zendesk ، جایی که او بخشی از رهبری سازمان فروش شرکای EMEA این شرکت بود ، به Eight Roads پیوست ، در لندن مستقر است.

به غیر از Robotham و Ireson ، Eight Roads چهار شریک سرمایه گذاری دیگر در هند دارد – Deepak Kanvinde ، Shirish Belapure ، Harvinderjit Bhatia و Sanjay Aggarwal.

در سطح جهان ، 35 شریک سرمایه گذاری به حساب می آید.

“هر دوی آنها واقعاً اینجا هستند تا بر نمونه کارهای هند تمرکز کنند و با استراتژی های بازار به آنها کمک کنند و آنها را به سطح بعدی برسانند. هشت جاده به عنوان یک سرمایه گذار واقعاً می خواهد خود را در فضای فناوری سازمانی متمایز کند ، نه تنها با تأمین سرمایه ، بلکه همچنین با ارائه تخصص بالا ، “. باتیا گفت.

Eight Roads همچنین داروسازی آنلاین PharmEasy ، ارائه دهنده تدارکات شخص ثالث Shadowfax ، محصولات لبنی Milk Mantra و Northern Arc را در کارنامه خود در هند دارد.