vroom: خرده فروش آنلاین وسایل نقلیه دست دوم Vroom 11 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند

خرده فروش آنلاین خودروهای مستعمل Vroom در ایالات متحده 11 درصد از نیروی کار خود یا حدود 120 کارمند خود را در بخش ها و مکان های مختلف اخراج کرده است.

این شرکت در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که این کاهش شغل بخشی از یک “تجدید ساختار سازمانی” است که Vroom به عنوان بخشی از بررسی “همه جنبه های تجارت” اجرا کرده است.

به گزارش اتوموتیو نیوز، این شرکت کاهش کارمندان را به دنبال اجرای یک طرح تجاری بلندمدت و متمرکز بر کاهش هزینه که سال گذشته به آن تغییر داد، گره زد.

تصمیم برای کاهش کارکنان در این هفته، اگرچه دشوار است، اما با تعهد ما به نقشه راه بلندمدت و اهداف سال برای اولویت بندی اقتصاد و رشد واحد، بهبود تجربه مشتری، کاهش هزینه هر واحد و به حداکثر رساندن نقدینگی سازگار است. به نقل از شرکت

علاوه بر این، در نتیجه کاهش نیرو، شرکت انتظار دارد که حدود 2 میلیون دلار هزینه نقدی را متحمل شود، در درجه اول از کار افتادن، و طبق بایگانی SEC، تقریباً 15 میلیون دلار پس انداز نقدی سالانه به دست آورد.

کارمندان آسیب دیده بسته های اخراج و کمک های شغلی دریافت خواهند کرد و شرکت به استخدام برای موقعیت های حساس ادامه خواهد داد.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


ماه گذشته، بازار آنلاین خرید و فروش خودروهای دست دوم مستقر در ایالات متحده، Shift Technologies، نیروی کار خود را 30 درصد در سه ماهه اول کاهش داد تا در تلاش برای کاهش هزینه ها و حذف موارد تکراری پس از ادغام با CarLotz باشد.

جف کلمنتز، مدیر عامل شرکت، طی تماس با درآمد، از کاهش مشاغل خبر داد. TechCrunch گزارش می دهد که این اخراج زمانی رخ می دهد که شرکت شاهد کاهش درآمد خود در سه ماهه چهارم و افزایش زیان عملیاتی آن بود.

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.