winzo: Winzo برنامه امنیت سایبری را برای ساخت فناوری های منبع باز راه اندازی می کند

پلتفرم بازی های اجتماعی Winzo یک برنامه چالش امنیت سایبری جدید را برای سرمایه گذاری و توسعه فناوری های منبع باز و بهترین شیوه ها برای مشاغل راه اندازی کرده است.

این برنامه، ارزیابی سلامت و امنیت کد (CHASE)، با مشارکت موسسه فناوری هند-دهلی (IIT-D)، دانشگاه فناوری دهلی (DTU)، دانشگاه فناوری نتاجی سابهاش (NSUT) و IIID انجام خواهد شد.

پاوان ناندا، یکی از بنیانگذاران Winzo، گفت: «جلوگیری از حملات یا کاهش گسترش یک حمله در سریع‌ترین زمان ممکن برای پلتفرمی که بیش از 100 میلیون کاربر را در بر می‌گیرد، بسیار مهم است.»

این شرکت گفت که هدف آن توسعه فناوری‌های منبع باز برای امنیت سایبری در مدیریت اطلاعات و رویدادها، پروتکل‌های تشخیص و پاسخ نقطه پایانی، هماهنگ‌سازی امنیتی، رمزگذاری، و تست نفوذ و فناوری تشخیص است. همچنین به برندگان این چالش کمک هزینه تحصیلی می دهد، با شرکت کنندگان برتر واجد شرایط برای کارآموزی و مصاحبه قبل از قرار دادن در Winzo.

Winzo دارای 100 میلیون کاربر ثبت‌شده است و ماهانه بیش از چهار میلیارد تراکنش خرد را تسهیل می‌کند و تمرکز آن بر ایمنی کاربران تراکنش و یکپارچگی داده‌ها را برایش مهم می‌سازد.

Winzo قصد دارد برنامه CHASE خود را در عرض دو سال به 100 کالج برساند.

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.