Yuvraj Singh قصد دارد در زمینه های ابتدایی فناوری در بخش های بهداشت ، ورزش ، مواد غذایی سرمایه گذاری کند

کریکر سرمایه دار خطرپذیر یووراژ سینگ در حال برنامه ریزی برای افزایش سرمایه گذاری سرمایه گذاری خود با جمع آوری سهام در استارت آپ های فناوری است که در زمینه های بهداشت ، ورزش ، غذا و کشاورزی در سه تا شش ماه آینده کار می کنند.

سینگ از طریق شرکت خود YouWeCan (YWC) Ventures ، در برخی از شرکت های نوپا سرمایه گذاری کرده است که شامل Healthians ، Holosuit ، JetSetGo ، EasyDiner ، Wellversed و غیره است.

“در سه تا شش ماه آینده ، ما به طور فعال در حال کشف فرصت های سرمایه گذاری جدید خواهیم بود تا هدف خود را در جنبش Startup India سهیم کنیم. حوزه های تمرکز ما بخش های بهداشت پزشکی ، فناوری های ورزشی ، صنایع غذایی و محصولات کشاورزی خواهد بود.” سینگ گفت.

آخرین سرمایه گذاری YouWeCan در راه اندازی محصول تغذیه ای Wellversed با مبلغی نامشخص در ارزیابی 100 کروری روپیه بوده است.

“از طریق بنیاد و مارک من YouWeCan ، ما همیشه انگیزه ایجاد تغییر در جامعه را داریم و همیشه می خواهیم زندگی مردم بهتر شود. ما قطعاً برنامه های آینده برای سرمایه گذاری پرخاشگرانه در سال آینده داریم. امیدوارم که بهترین سال برای همه باشد ، “سینگ گفت.

وی گفت که به دلیل بیماری همه گیر COVID-19 ، سرمایه گذاری ها متوقف شده اند و Wellversed برای اولین بار پس از قفل اقتصادی است که YWC Ventures در آن سرمایه گذاری کرده است.

سینگ با به اشتراک گذاشتن تجربه خود در زمینه سرمایه گذاری ، گفت که YWC Ventures از سال 2013 شروع به کار کرد و در 10-11 استارتاپ سرمایه گذاری تهاجمی کرد.

“دو نفر فقط به پرواز درآمده اند. چیزی که شما باید این خطر را بپذیرید. متخصصان سلامتی و Holosuit در واقعیت افزوده و واقعیت مجازی نیز بسیار خوب عمل کرده اند. من اکنون بسیار خوشحالم که 2-3 استارت آپ در مجموعه ما به بزرگ تبدیل شده اند شرکت ها اکنون “، سینگ گفت.

طبق گزارشی از کراوات دهلی ، سرمایه گذاری در استارت آپ ها در مسیر بهبود قفل شدن پس از آن قرار دارد.

بیمه زندگی آنلاین ، سیستم عامل های برتر ، تجارت الکترونیکی الکترونیکی ، بازی آنلاین ، پرداخت دیجیتال ، کارگزاری سهام آنلاین ، مواد غذایی آنلاین نه تنها در اواخر ماه سپتامبر تا دوره قبل از COVID بهبود یافته است بلکه رشد در محدوده 10-50 درصد

در این گزارش آمده است که سیستم عامل های فناوری آموزش و بیمه درمانی آنلاین تا 200 درصد بهبود یافته اند ، در حالی که استارت آپ های ارتباطات آنلاین و راه اندازی ارتباطات آنلاین تا 500 درصد بهبود یافته اند.

خودرو ، مسافرت و مهمان نوازی ، تحرک و تدارکات از بخشهایی هستند که بیشترین آسیب را دیده اند و در بودجه آنها افت چشمگیری داشته است. سینگ گفت: “بخش بهداشت توسط Covid مورد هجوم قرار نگرفته است. وقتی به متخصصان بهداشت نگاه می کنید ، قطعاً بخش بهداشت خوب بوده است.”