zepto: Zepto تغییرات سطح بالا را اعلام می کند. ویکاس شارما به عنوان مدیر ارشد اجرایی منصوب شد

پلتفرم تجارت سریع Zepto تغییرات کلیدی در مدیریت ارشد خود را اعلام کرد زیرا مدیر عملیاتی آن (COO) Vinay Dhanani به عنوان رئیس – زنجیره تامین و دسته بندی انتخاب می شود. معاون ارشد عملیات، Vikas Sharma جایگزین Dhanani به عنوان COO خواهد شد، در حالی که Viral Jhaveri به عنوان مدیر ارشد رشد Zepto در ژوئن 2023 نقش گسترده‌ای را بر عهده گرفت.

ماه گذشته، زپتو، که توسط صندوق تداوم Y Combinator حمایت می شود، رامش بافنا را به عنوان مدیر ارشد مالی منصوب کرد. بافنا از پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال CoinSwitch Kuber که از ژوئن سال گذشته در آنجا مدیر مالی بود، به Zepto پیوست. انتصاب او در پس زمینه برنامه استارت آپ مستقر در بمبئی برای عرضه عمومی در دو تا سه سال آینده انجام شد.

در بیانیه شرکت آمده است که Dhanani که در ژوئیه 2021 از Flipkart بزرگ تجارت الکترونیک به Zepto ملحق شد، مسئول ادغام تیم های دسته خرید و فروش خواهد بود.

در همین حال، Vikas Sharma به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی، اکنون مستقیماً عملیات‌ها را از مراکز توزیع پشتیبان تا آخرین مایل، همراه با برنامه‌ریزی تأمین، هدایت می‌کند. جاوری به‌عنوان مدیر ارشد رشد زپتو، جذب مشتری، حفظ و برندسازی را به‌صورت سرتاسری هدایت خواهد کرد.

به گفته این شرکت، جاوری مأموریت مدیر ارشد رشد آمریتانسو ناندا را برعهده خواهد گرفت که از زپتو برای وقفه شغلی نقل مکان خواهد کرد. آمریتانسو در ایجاد تیم رشد از ابتدا و تبدیل Zepto به یکی از سریع‌ترین شرکت‌های اینترنتی در حال رشد در تاریخ هند، نقشی اساسی داشت. پس از یک دوره کاری باورنکردنی در Zepto، آمریتانسو برای تمرکز بر خانواده و سلامتی خود به یک استراحت حرفه ای شایسته ادامه خواهد داد و تیم زپتو واقعاً برای او آرزوی موفقیت می کند.”

آدیت پالیچا، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل زپتو، در بیانیه ای گفت: “با تیم رهبری قدرتمندی که امروز داریم، من مطمئن هستم که طی 2 تا 3 سال زپتو را به یک شرکت عمومی نسلی تبدیل خواهیم کرد.”

داستان های مورد علاقه خود را کشف کنید


Zepto در ماه می سال گذشته 200 میلیون دلار به ارزش 900 میلیون دلار جذب کرد. در فضای خواربارفروشی آنلاین، Zepto با Swiggy Instamart، BigBasket تحت حمایت Tata، Blinkit متعلق به Zomato و Dunzo تحت حمایت Reliance رقابت می کند.عرشه بالا تغییر در سراسر هیئت مدیره

سازماندهی مجدد Zepto به دنبال تغییراتی در مدیریت ارشد در سایر شرکت های تحویل مواد غذایی و مواد غذایی اخیراً از جمله Zomato و Swiggy نزدیک شده است.

زوماتو مستقر در گورگان در اوایل این ماه سه انتصاب کلیدی را انجام داد که راکش رانجان و رینشول چاندرا را به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی و مدیر عملیاتی سفارش و تحویل غذا به صورت عمودی ارتقا داد. این شرکت همچنین ریشی آرورا را به عنوان مدیرعامل Hyperpure عمودی تجاری به کسب و کار خود منصوب کرده است.

در حالی که رانجان رئیس کسب‌وکارهای جدید زوماتو بود، چاندرا معاون تولید این شرکت بود. در همین حال، آرورا نزدیک به 9 سال با Blinkit، که قبلا با نام Grofers شناخته می شد، بوده است و قبل از اینکه در جولای سال گذشته به یکی از بنیانگذاران Blinkit ارتقا یابد، سمت معاون ارشد عملیات را بر عهده داشت.

در همین حال، سویگی شاهد خروج تعدادی از مدیران ارشد شرکت مستقر در بنگالورو در ماه‌های اخیر بوده است. ET در 29 مه گزارش داد که آنوج راثی، که در حال حاضر معاون ارشد درآمد و رشد در پلتفرم تحویل غذا و مواد غذایی Swiggy است، قرار است شرکت را ترک کند.

علاوه بر راتی، مدیر ارشد فناوری سوئیگی، دیل واز، معاون بازاریابی آشیش لینگامنی نیز شرکت را ترک کرده اند، در حالی که رئیس تجارت سریع Instamart، Karthik Gurumurthy در تعطیلات است، معاون رئیس و رئیس درآمد و رشد، نیشاد کنکر این شرکت را ترک کرده است. .

از اخبار مهم فناوری و استارت آپ ها مطلع باشید. در خبرنامه روزانه ما مشترک شوید تا جدیدترین و ضروری ترین اخبار فناوری را بخوانید که مستقیماً به صندوق ورودی شما ارسال می شود.